Працуе выстава "Сямейная рэліквія"

19.03.2018 09:10
15.04.2018 15:10

16 сакавіка ў Іўеўскім музеі нацыянальных культур адбылося адкрыццё выставы “Сямейная рэліквія”. Кожны жадаючы на працягу месяца можа ўбачыць прадметы, свята захоўваемые, як памяць аб мінулым, аб сваіх продках, Рафаловічамі Аляксандрам Іванавічам і Ганнай Мацвееўнай, Буйко Іванам Мечыслававічам, Рамановічам Анатоліем Яўгенавічам, Грыкень Таісіяй Іванаўнай, Віктаравай Алёнай Уладзіміраўнай, Камягінай Аленай Аркадзьеўнай, Шукавай Інай Міхайлаўнай, Маскалевіч Кацярынай Уладзіміраўнай. Запрашаем!

Працуе выстава "Сямейная рэліквія". Ивьевский музей национальных культур. г. Ивье, 2018 г.