МЫ ТУТ: Урачыстасці прысвечаныя Ўстойлівасці, Супраціву і Надзеі

Шаноўныя сябры!

Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей, як партнёр Музея габрэйскай спадчыны ў Нью-Ёрку- жывы мемарыял Халакосту, - а таксама Нацыянальны ідыш тэатр Volksben і Singing Hope, пры падтрымцы Міжнароднага музычнага фонду Lang Lang

ПРАДСТАЎЛЯЮЦЬ

МЫ ТУТ:

УРАЧЫСТАСЦІ ПРЫСВЕЧАНЫЯ ЎСТОЙЛІВАСЦІ, СУПРАЦІЎЛЕННЮ і НАДЗЕІ

• З удзелам: Маім Бялік, Рэнэ Флемінг, Вупі Голдберг, Білі Джоэл, Доктар Рут Вэстхаймер, Ланг Ланг, Джойс ДыДоната, Леа Салонга, Ларэн Эмброўз і іншыя

• Пры падтрымцы больш за 100 арганізацый па ўсім свеце для прамой трансляцыі падзей

Нядзеля, 14 чэрвеня, а 9-ай вечара (беларускі час)

Прамая трансляцыя па адрасе: www.wearehere.live

У нядзелю, 14 чэрвеня 2020 г., Музей габрэйскай спадчыны - жывы мемарыял Халакосту, Нацыянальны тэатр ідыш Volksbieni, Singing Hope і Міжнародны музычны фонд "Ланг Ланг" збяруцца, каб прадставіць публіцы праект "МЫ ТУТ: Свята Стойкасці, Супраціўленню і Надзеі". Гэта спецыяльны канцэрт, які будзе асвячацца сеткай больш за 100 арганізацый у ЗША і па ўсім свеце, - святкаванне 75-ай гадавіны заканчэння Другой сусветнай вайны і 77-й гадавіны паўстання ў Варшаўскім гета.