Інтэрнэт-партал «Музеі Беларусі» віншуе з Новым годам!

Garland_gif

Паважаныя наведвальнікі і калегі!

Інтэрнэт-партал «Музеі Беларусі» (museum.by) віншуе Вас з Новым годам. Новы год — свята чараўніцтва, усімі любімы і ўсімі чаканы. Ён заўсёды нясе ў сабе надзею на лепшае, надзею на добрыя перамены. Так хай адыходзячы год забярэ ўсе нягоды і непрыемнасці, пакінуўшы толькі прыемныя ўспаміны. А надыходзячы год стане выдатнай магчымасцю працягнуць свае паспяховыя пачынанні і будзе выдатным шанцам для тых, хто вырашыў пачаць усё спачатку. Мы шчыра жадаем Вам здароўя і поспехаў. Хай Новы 2023 год толькі памнажае кошт шчаслівых імгненняў, побач будуць дарагія вам людзі, а ў вашых дамах пануюць дабрабыт, любоў і росквіт.

Ад усёй душы хочам выказаць вялікую падзяку супрацоўнікам музеяў Беларусі за прыемнае супрацоўніцтва і пажадаць нястомнага творчага, рабочага і эмацыйнага росту, цудоўнага настрою і выканання намечаных праектаў!

Мы віншуем вас з надыходзячымі навагоднімі святамі і дзякуем за тое, што правялі гэты год з намі.

З Новым годам! З новым шчасцем!